Zestaw Fluffy Towels, Black Cherry, Midnight Jasmine Expand

Zestaw Fluffy Towels, Black Cherry, Midnight Jasmine

Yankee Candle Yankee Candle

YZJ3SM

Nowy

Zestaw trzech małych słoików Fluffy Towels, Black Cherry oraz Midnight Jasmine.

Więcej szczegółów

O zestawie...

Oto klasyka aromaterapii w najlepszym wydaniu! Zgrabny set składający się z trzech kompozycji – bezkrytycznie kochanych przez wszystkich miłośników pięknych zapachów i będących najlepszym, pierwszym wyborem osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Yankee Candle. Małe, dekoracyjne i wypełnione naturalnym woskiem, zamknięte w stonowanym opakowaniu świece o zapachu świeżo wypranych ręczników, hipnotyzującego jaśminu i dojrzałej wiśni spodobają się wielbicielom elegancji i doskonałego kunsztu. Bo zestaw klasyczny to rozkosz dla zmysłów i aromaterapia w najlepszym, sprawdzonym wydaniu.

O małych słoikach...

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem przez 25 - 40 godzin.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

SeriaClassic

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »