Zestaw dwóch średnich słoików Expand

Zestaw dwóch średnich słoików

Yankee Candle Yankee Candle

1304694

Nowy

Limitowany zestaw dwóch średnich słojów z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle zapakowany w ozdobne pudełko.

Więcej szczegółów

O zestawie

Pewny krok postawiony na zielonej ścieżce do wiosennego odświeżenia. Zestaw dwóch, idealnie dobranych świec zapachowych od Yankee Candle, przywodzący na myśl spędzane w przydomowym ogrodzie, pełne relaksu chwile. Średni słój White Gardenia uwodzi mocno skoncentrowanym aromatem białych, królewskich kwiatów. Towarzyszy mu Dziecięce Marzenie – wypełniony zielonym woskiem słój, kuszący kompozycją opartą na aromatach dzikich pól i odznaczających się na ich tle, kolorowych płatków. Dekoracyjny set to – z jednej strony – świetny pomysł na prezent, a z drugiej – sprawdzony sposób na relaks w domowym zaciszu, pozwalający na oderwanie się od problemów codzienności i wyruszenie w aromaterapeutyczną wędrówkę do świata pełnego kwiatowych inspiracji.

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

SeriaClassic
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »