Winter Glow (Sampler) Expand

Winter Glow (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMWG

Nowy

Sampler ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o „chrupiącym” zapachu zamarzniętych gałęzi drzew i świerkowych igieł, rozświetlonych bursztynowymi promieniami zimowego słońca.

Więcej szczegółów

Czym są samplery?

Samplery, czyli niewielkie świeczki, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kultowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas. Samplery doskonale współgrają z dekoracyjnymi świecznikami Yankee Candle, które pomagają zapewnić pełne bezpieczeństwo w trakcie palenia.

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Włosowe Inspiracje
(5/5)

Winter Glow to zapach iście zimowy, świetnie nadający się do palenia podczas chłodnych dni. Posiada w sobie lekko męskie nuty zapachowe, coś drzewnego czy iglakowego, emanuje z niego zarówno nieco chłodu, jak i troszeczkę ciepła. Jest to cudowny aromat, którego nie da się dokładnie opisać, trzeba go poczuć! Jak dla mnie wspaniały, niejednoznaczny zimowy zapach, zdecydowanie godny polecenia.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »