Sparkling Snow (Sampler) Expand

Sparkling Snow (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSS3

Nowy

Sampler ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o chłodno-świeżym zapachy leśnych, ośnieżonych sosen, świerku i paczuli.

Więcej szczegółów

Czym są samplery?

Samplery, czyli niewielkie świeczki, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kultowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas. Samplery doskonale współgrają z dekoracyjnymi świecznikami Yankee Candle, które pomagają zapewnić pełne bezpieczeństwo w trakcie palenia.

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(4/5)

Śliczna zimowa naklejka zachęciła mnie do wypróbowania tego zapachu. Sam zapach dość ciekawy, aż szczypie w nosie mróz. Pokryta białym, zimnym , śnieżnym puchem choinka. Do tego jakieś mydlane nuty, fajny do palenia raz na jakiś czas w okresie zimowym

Angelika zafrikooo.blogspot.com
(4/5)

Do zakupy zachęciły mnie zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Zapach bardzo delikatny. Wyczuwamy zapach lasu, sosen. Na zimowe wieczory jest idealny. Zapach w pomieszczeniu utrzymuje się do kilku godzin.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »