Flowers in the Sun (Sampler) Expand

Flowers in the Sun (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YVFITS

Nowy

Sampler z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o promiennym zapachu słodkich kwiatowych pąków, przywołujący wspomnienie przechadzek po malowniczych, kolorowych ogrodach.

Więcej szczegółów

Czym są samplery?

Samplery, czyli niewielkie świeczki, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kultowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas. Samplery doskonale współgrają z dekoracyjnymi świecznikami Yankee Candle, które pomagają zapewnić pełne bezpieczeństwo w trakcie palenia.

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Cathy
(5/5)

Flowers in the Sun to idealna opcja na letnie wieczory. Zapach w postaci samplera ma średnią moc, więc nie przytłacza. Wyczuwam tutaj połączenie owoców i kwiatów, aczkolwiek te drugie występują w dosyć subtelnej roli. Kompozycja jest bardzo przyjemna dla nosa, polecam :)

Katarzyna P
(4/5)

Jeśli chodzi o moc nie jest on zbyt intensywny czy nachalny. Cudowna nuta owoców i kwiatów. Bardzo przyjemny zapach

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »