Sunset Breeze (Sampler) Expand

Sunset Breeze (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YVSB6

Nowy

Sampler z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu soczystych owoców tropikalnych rozchodzących się w powietrzu w rytmie morskich fal. Senset Breeze jest jak wieczorny spacer po plaży.

Więcej szczegółów

Czym są samplery?

Samplery, czyli niewielkie świeczki, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kultowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas. Samplery doskonale współgrają z dekoracyjnymi świecznikami Yankee Candle, które pomagają zapewnić pełne bezpieczeństwo w trakcie palenia.

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Patrycja Miczek - Pasje rozmarzonej Skrzypaczki
(5/5)

Piękny, owocowy zapach, który u mnie sprawdza się zarówno latem, jak i jesienią. Owocową słodycz łamie nadmorska świeżość. Odpalam sampler, zamykam oczy i powracam do ciepłego, letniego wieczoru

Katarzyna P
(4/5)

Intensywny zapach owoców. Przypomina mi leni, ciepły wieczór nad brzegiem morza w towarzystwie intensywnie dojrzałych od słońca owoców.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »