Ebony & Oak (Sampler) Expand

Ebony & Oak (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YVEO

Nowy

Sampler z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o leśnym zapachu stworzonym z mieszanki drzewnych nut dębu, sosny, hebanu, eukaliptusa i paczuli.

Więcej szczegółów

Czym są samplery?

Samplery, czyli niewielkie świeczki, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kultowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas. Samplery doskonale współgrają z dekoracyjnymi świecznikami Yankee Candle, które pomagają zapewnić pełne bezpieczeństwo w trakcie palenia.

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Acne skin
(5/5)

Wszystkie nuty zawarte w składzie powyżej, czyli dąb, sosna, heban, eukaliptus i paczula czyli połączenie drzew z ziemistymi, orientalnymi akcentami. Sampler jednak nie jest ciężkim i męczącym zapachem. Podejrzewam, że spodoba się także mężczyznom. Zapach coś mi przypomina, coś co kojarzy mi się z dzieciństwem. Zapach czegoś, może perfum czy kosmetyku taty, a może odświeżacza z dawnych lat. Jest on przyjemny, kojący, pełny głębokiej natury, lekko męski i kremowy.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »