Mandarin Cranberry (Sampler) Expand

Mandarin Cranberry (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMMC

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach mandarynki oraz żurawiny.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kiedy cytrusowa egzotyka podaje dłoń świątecznej żurawinie musi być gorąco. Pamiątką po takim niezwykłym spotkaniu i – jednocześnie – obietnicą naprawdę wielkich, aromaterapeutycznych emocji jest sampler Mandarin Cranberry. W głębokim, czerwonawym wosku zatopiono aromaty słonecznych cytrusów i mięsistej żurawiny. Całość tworzy miks z jednej strony słoneczny i wprowadzający do wnętrz atmosferę wakacji, a z drugiej – korespondujący ze świątecznym klimatem i pomagający w ociepleniu jesiennych i zimowych, coraz dłuższych wieczorów. Ot, koktajl całoroczny – pyszny, ekscytujący, mocno energetyzujący!

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »