Merry Marshmallow (Sampler) Expand

Merry Marshmallow (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMMM

Nowy

Sampler z serii Housewarmer o zapachu waniliowych pianek.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Mała porcja wielkich pyszności. Ot, cukrowa bomba kaloryczna, która – pod postacią śnieżnego samplera Yankee Candle – nie tylko pozostaje obojętna dla figury, ale i nigdy się nie przejada! Merry Marshmallow to świąteczne wydanie dobrze znanego zapachu, zainspirowanego aromatem wydobywającym się z wnętrza opakowania pianek cukrowych. W grudniowej wersji, uwielbiane przez wszystkich łasuchów pianki Marshmallow powalają słodyczą pomieszaną z ekstraktem z egzotycznej wanilii. Całość tworzy kompozycję uwodzącą, świąteczną i będącą w stanie zaspokoić głód największego nawet amatora łakoci!

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »