Cranberry Ice (Sampler) Expand

Cranberry Ice (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMCI

Nowy

Sampler z serii Housewarmer o zapachu żurawiny otulonej lodową świeżością.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Cranberry Ice to wyjątkowo mocne orzeźwienie zamknięte w formie niewielkiego, bajecznie czerwonego samplera. W naturalnym wosku świecy od Yankee Candle ujęto całą, przekorną słodycz żurawiny – stanowiącej doskonały dodatek zarówno do ciast, jak i bardziej wytrawnych, mięsnych potraw. W wersji aromaterapeutycznej żurawina jest mocno stężona, bardzo wydajna, silnie wyczuwalna i niezwykle pobudzająca. Wydostający się z wosku aromat napawa pozytywną energią i skutecznie motywuje do działania.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »