Sparkling Cinnamon (Sampler) Expand

Sparkling Cinnamon (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSCI

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach cynamonu i goździków.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kiedy na zewnątrz niepodzielnie panuje plucha – każdy z nas marzy o tym, by zaszyć się w ciepłym, domowym kącie. Najlepiej takim, który pachnie rodzinną atmosferą, przywodzi na myśl szczęśliwe chwile i kojarzy się z błogim spokojem. Cóż, Yankee Candle nie jest w stanie zaprogramować jesiennej czy zimowej pogody. Może za to zaserwować nam moc pozytywnych, bardzo przytulnych doznań. A wszystko to za sprawą Sparkling Cinnamon – dostępnej w formie samplera, zjawiskowej, korzennej, bardzo zimowej świeczki w której wnętrzu skrywa się czysta, cynamonowa esencja pomieszana z odrobiną rozgrzewających goździków.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »