Apple Spice Potpourri (Sampler) Expand

Apple Spice Potpourri (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHASP

Nowy

Sampler z serii Simply Home łączący w sobie zapach suszonych owoców z nutą jabłka posypanego korzennymi przyprawami.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Yankee Candle przedstawia nie tylko cudownie zimowe, ale i najbardziej intensywne potpourri. Garść suszonych jabłek posypanych przyprawami korzennymi z mocno wyczuwalną cynamonową nutą – tak prezentuje się lista składników rozgrzewającej kompozycji zainspirowanej naturą i dalekimi podróżami. Aromat owocowo-korzennego potpourri zamknięto w wosku ciemnej świecy tak, aby jak najbardziej wzmocnić zapachową siłę działania. Sampler Apple Spice Potpourri to wielka moc uchwycona w niedużej świeczce i zapowiedź długiego, zimowego wieczoru spędzonego w miłym towarzystwie słodkich suszonych jabłek i rozgrzewającego cynamonu.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »