Chocolate Donut (Sampler) Expand

Chocolate Donut (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHCHD

Nowy

Sampler z serii Simply Home o zapachu zapachu czekoladowego pączka.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Prawdziwa rewelacja i istna rewolucja! Niedostępna dotąd w Polsce kompozycja dotarła do Goodies i wszystko wskazuje na to, że zagości na naszych półkach na dłużej! Chocolate Donut to zapach będący kwintesencją słodyczy najprawdziwszego, nowojorskiego pączka – pysznego, uzależniającego i oblanego szczodrze ciemną, delikatnie gorzkawą, bogatą czekoladą. Ten ciasteczkowy sampler to doskonała przekąska i namiastka kultowych łakoci rodem z Brooklynu! Z tą tylko różnicą, że słodycze od Yankee Candle nie zawierają ani jednej kalorii, przez co można się nimi delektować bez najmniejszych obaw!

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »