Cranberry Zest (Sampler) Expand

Cranberry Zest (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHCZ

Nowy

Sampler z serii Simply Home o zapachu świeżo zebranej żurawiny.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Owocowa kompozycja, która z niezwykłą gracją balansuje na granicy chłodu i ciepła, zgrabnie tańczy na linii dzielącej gorycz i słodycz. Aromat pochodzący z linii Simple Home pokocha każdy, kto ceni złożone, wymagające zastanowienia doznania. W Cranberry Zest znajdziemy bowiem dużą porcję mrożonej żurawiny – na początku gorzkawej, odrobinę cierpkiej, a potem eksplodującej pełnią soczystej, owocowej słodyczy. Zapach nieoczywisty, ale wzbudzający same pozytywne emocje. Aromaterapeutyczny majstersztyk i dowód na to, że – przy pomocy prawdziwych czarów – w niewielkiej świeczce można z powodzeniem zamknąć moc owocowej energii.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »