Darling Clementine (Sampler) Expand

Darling Clementine (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHDC

Nowy

Sampler z serii Simply Home o zapachu słodkiej, soczystej mandarynki.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Klementynka to mieszanka mandarynki z pomarańczą – wyjątkowo soczysty, aromatyczny i bardzo smaczny owoc, którego silny zapach pobudza pełnią cytrusowej mocy. Kosz świeżo zebranych klementynek stał się inspiracją dla czarodziejów z Yankee Candle – mistrzów aromaterapii, którzy zdecydowali się wycisnąć z tych przepysznych owoców całą esencję. Tak powstała kompozycja Darling Clementine – dostępna pod postacią ciemnozielonego samplera, jednolita, ale zaskakująca, niezwykle intensywna i skutecznie pobudzająca rozleniwione i zapadające co chwilę w jesienną lub zimową drzemkę zmysły.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »