Lavender Spa (Sampler) Expand

Lavender Spa (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHLS

Nowy

Sampler z serii Simply Home o zapachu świeżej lawendy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Olejek lawendowy ma szerokie zastosowanie w wielu odłamach medycyny. Doceniamy go między innymi za działanie uspokajające, relaksacyjne, odprężające czy niwelujące problemy z zasypianiem. Mając na uwadze tak szerokie spectrum i niezwykłą skuteczność lawendy nikogo nie dziwi fakt, że esencja wydobyta z tych zjawiskowych kwiatów wykorzystywana jest także w salonach odnowy biologicznej! A przy okazji – pachnące, zbawiennie wpływające na stan ciała i ducha olejki lawendowe to podstawa aromaterapii w domowym wydaniu. Także tej z najwyższej półki, bo w wykonaniu Yankee Candle. W samplerze Lavender Spa zamknięto lawendową moc i pełnię klimatu towarzyszącego nastrojowemu i rozluźniającemu zabiegowi Wellness.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »