Pink Honeysuckle (Sampler) Expand

Pink Honeysuckle (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHPH

Nowy

Sampler z serii Simply Home o zapachu aromatycznego wiciokrzewu.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Otulona pachnącym wiciokrzewem, ogrodowa altanka to wakacyjna idylla – sielankowy obraz kojarzący nam się z letnim wypoczynkiem i niezmąconym relaksem. Taki widok to także aromaterapeutyczna inspiracja, która pobudziła zapachowych kreatorów z Yankee Candle. Pink Honeysuckle to kompozycja łącząca w sobie nuty kwiatowe i owocowe, stanowiąca kwintesencję olejków eterycznych zamkniętych w płatkach i jagodach wiciokrzewu. Aromat schowany w uroczym, różowym samplerze jest świeży, słoneczny, budzący pozytywne skojarzenia i skutecznie przenoszący myśli do ogrodowej, wakacyjnej altanki.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »