Soft Cotton (Sampler) Expand

Soft Cotton (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHSOC

Nowy

Sampler z serii Simply Home o zapachu świeżej, przytulnej bawełny.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Wieczór w towarzystwie ciepłej herbaty, wciągającej książki oraz ciepłego koca to bardzo miła perspektywa i świetne panaceum na zimową chandrę. Taki zawsze mile widziany relaks to też aromaterapeutyczna inspiracja, która stała się wymówką dla mistrzów z Yankee Candle. Specjaliści od nietuzinkowych zapachów postanowili stawić odpór mrozom i poczęstować nas porządną dawką rodzinnego, domowego ciepełka. Wszystko za sprawą kompozycji Soft Cotton – zamkniętej w formie jasnego samplera i uwodzącej aromatem przywodzącym na myśl zapach świeżych, puchatych ręczników i pluszowych kocyków.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »