White Linen And Lace (Sampler) Expand

White Linen And Lace (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHWL

Nowy

Sampler z serii Simply Home łączący w sobie delikatny, subtelny i zmysłowy, kwiatowy zapach.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kwiatowe zapachy są mile widziane w każdym domu. A przede wszystkim – w każdej, kobiecej sypialni! Pościelowa, zamknięta w kremowym i w pełni naturalnym wosku samplera White Linen & Lace kompozycja to propozycja dedykowana subtelnym paniom i będąca hołdem dla kobiecego wdzięku, lekkości i elegancji. Połączenie nut zamkniętych w płatkach białych kwiatów i świeżości wiosennej bryzy jest orzeźwiające i rozbudzające. Zapach pochodzący z nowej linii Simple Home Yankee Candle dotyka najczulszych miejsc i otula ekskluzywnym płaszczem – jak muśnięcie delikatnej, jedwabistej pościeli wykończonej francuską koronką.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »