Apple & Pine Needle (Sampler) Expand

Apple & Pine Needle (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMAPN

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach sosny, cyprysu, cedru oraz słodkiego jabłka.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Świąteczne połączenie aromatu słodkich jabłek, nut cedrowych, świeżego olejku cyprysowego i zapachu żywych, sosnowych gałązek. Wyjątkowo choinkowa propozycja od Yankee Candle to bożonarodzeniowy hit, dekoratorska inspiracja i pomysł na zawsze mile widziany prezent. Unoszące się z wnętrza zielonego samplera akordy wypełniają dom świątecznymi nutami i sprawiają, że bożonarodzeniowa magia nabiera zupełnie innego, wyraźnie wyczuwalnego wymiaru. Apple and Pine Needle to propozycja dedykowana miłośnikom oryginalnych, łączonych aromatów i polecana wszystkim tym, którzy świąteczną atmosferę chcieliby zatrzymać na dłużej.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »