Christmas Eve (Sampler) Expand

Christmas Eve (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMCE

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach słodkich śliwek i owoców kandyzowanych.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Wigilijny wieczór zaczyna się zwykle pełnym emocji wyczekiwaniem pojawienia się na niebie pierwszej gwiazdy, która da sygnał do rozpoczęcia uroczystej kolacji. Składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, a serca wypełnia miłość. Tę niezwykłą świąteczną atmosferę postanowili uhonorować mistrzowie zapachu z Yankee Candle, tworząc specjalny sampler Christmas Eve. Magiczna kompozycja kandyzowanych owoców i słodkich śliwek to nic innego, jak esencja rodzinnej, radosnej wigilii w najlepszym tego słowa znaczeniu. Ale Christmas Eve to doskonała propozycja nie tylko na świąteczny wieczór – ten cudowny, ciepły zapach pomoże nam się ogrzać, gdy za oknem sroga zima i przypomni najpiękniejsze chwile minionych świąt o dowolnej porze roku.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Hair World
(2/5)

Zapach może i ładny, ale niestety tylko w folii. Jest praktycznie niewyczuwalny po rozpaleniu. Brakuje mu soczystości, korzennych przypraw.

Zakątek Rudej
(4/5)

Bardzo przyjemny, mocno owocowy świąteczny aromat. Moc dobra.

Paula Suchocka
(5/5)

Kandyzowane owoce i słodka śliwka brzmi intrygująco . Jest to idealnie wyważony zapach. Nie duszący i nie mdlący. Rozpieszcza nas słodkim aromatem i pozwala się zrelaksować i odpocząć. Ideał.

Rainbow Beauty
(4/5)

Christmas Eve ma dosyć słabo wyczuwalny zapach, jednak jest on rześki i owocowy. W tle wyczuwam delikatny zapach świeżych igiełek choinki. Całość pachnie bardzo oryginalnie, a kompozycja nie bazuje na korzennych nutach :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »