Champaca Blossom (Sampler) Expand

Champaca Blossom (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMCHBL

Nowy

Sampler z serii Housewarmer o zapachu aromatycznych kwiatów magnolii champaca.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Dalekie Indie kojarzą nam się z zapachem egzotycznych przypraw – pieprznej wanilii czy intensywnego curry. Jednak azjatyckie królestwo słoni i wonnych kadzideł ma – w sferze zjawiskowych aromatów – o wiele więcej do zaproponowania. Wie o tym każdy, zaprawiony podróżnik, który – będąc nad Gangesem – zachwycał się nie wibrującą wonią miejscowych przysmaków, ale esencją wydobywającą się z wnętrza popularnych, bardzo dekoracyjnych kwiatów champaca. Ta charakterystyczna dla Południowo-Wschodniej Azji odmiana magnolii to wiecznie zielone drzewo. Z jego drewna wykonuje się misy i praktyczne ozdoby, a jasnymi, intensywnie pachnącymi kwiatami – dekoruje buddyjskie świątynie. Egzotyczny kwiat champaca to zjawiskowa inspiracja, będąca podstawą wiosennej, niezwykle świeżej i nieco orientalnej kompozycji Yankee Candle.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »