Garden Hideaway (Sampler) Expand

Garden Hideaway (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMGH

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach słodkich kwiatów, dzikich traw oraz kwitnących konwalii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Odprężające popołudnie spędzone na relaksie w pięknym, zadbanym, przydomowym ogrodzie. Czas wypełniony błogim spokojem i cudownym zapachem natury. Odrobina trawy, garść krzewów i potężna porcja idealnie wymieszanych nut kwiatowych, spiętych sprawnie aromatem wiosennej, świeżej konwalii. Garden Hideaway – wykonana z naturalnego wosku, kusząca żywą zielenią świeczka – to połączenie energetyzującej świeżości z nieocenionym, kwiatowym odprężeniem. Zapach szczelnie wypełniający wszystkie kąty domu i przenoszący wyobraźnię do kwiatowego raju.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »