Honey Blossom (Sampler) Expand

Honey Blossom (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMHB

Nowy

Sampler z serii Housewarmer o zapachu słodkiego miodu, żywicznego drewna, piżmu oraz frezji.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Jak osiągnąć kompozycję piękną, kobiecą i zdecydowaną jednocześnie? Tak, jak tworzy się najlepsze, najbardziej luksusowe, charakterne perfumy! W jasnofioletowym, naturalnym wosku świecy Honey Blossom zatopione zostały płatki najbardziej aromatycznych kwiatów, łyżka słodkiego miodu, szczypta ciężkiego, wyrafinowanego piżma i kilka kropli drewnianych esencji. Nad całością króluje elegancka, zwiewna frezja, która idealnie spina kompozycję i nadaje jej tak pożądanego – i w aromaterapii, i w w świecie mistrzów perfumeryjnych – naturalnego, wyjątkowego charakteru.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »