Honey & Spice (Sampler) Expand

Honey & Spice (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMHS

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach miodu i przypraw.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Orientalny deser pachnie tajemnicą. W nutach ulatniających się znad tureckiego ciasta wyczuć można tradycyjne, miodowe akcenty, a w esencji hinduskich smakołyków z największą siłą przebrzmiewa cynamon. Właśnie te dwa, bardzo ciepłe i korzenne składniki polane zostały karmelem z trzciny cukrowej i doprawione szczyptą gorzkiego, prawdziwego, bardzo szlachetnego kakao. Całość zatopiona w czerwonopomarańczowym kremie z naturalnego wosku i zamknięta w formie świeczki Honey & Spice zaprasza do celebracji każdej chwili i przenosi w odległe, egzotyczne krainy, gdzie życie toczy się spokojnym rytmem.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »