Lilac Blossom (Sampler) Expand

Lilac Blossom (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMLB

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach białego, różowego i fioletowego bzu oraz wielokolorowej lawendy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kwitnący w maju bez i lawendowe pola Prowansji uchwyconej w objęciach ostatnich promieni letniego słońca – świeca Lilac Blossom to pomost łączący wiosnę z sierpniowymi upałami i esencja kwiatowych olejków zatopiona w jasnofioletowym kremie z naturalnego wosku. To także połączenie nut sielskiego, białego, różowego i fioletowego bzu z mocnym, charakterystycznym, uderzającym zapachem prowansalskiej, wielokolorowej lawendy. Romantyczna inspiracja i świeży pomysł na to, jak najpiękniejsze chwile wakacyjnego odpoczynku zatrzymać na naprawdę bardzo długo.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »