Loves Me Loves Me Not (Sampler) Expand

Loves Me Loves Me Not (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMLMLMN

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach polnych kwiatów, na tle których przewodzi stokrotka.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Jak najprościej sprawdzić, czy On lub Ona nas kocha? Wystarczy zerwać polny kwiat i oddzielając od niego płatki wyliczać „Kocha, nie kocha, kocha...”. Ta dziecinna przepowiednia zawsze sprawdza się na naszą korzyść! A świeca „Loves Me Loves Me Not” przywodzi na myśl równie korzystne, bardzo pozytywne i ujmujące aromaty polnych kwiatów. W kompozycji zamkniętej w białym, niewinnym wosku na pierwszy plan wychodzi aromat uroczej stokrotki, której eteryczna woń odgania wszelkie zmartwienia i wprowadza nastrój błogiego, pozbawionego trosk dzieciństwa. Kwiatowa kompozycja kocha! Ze wzajemnością!

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Miqaisonfire
(5/5)

Sampler to fajne wprowadzenie przed decyzją o zakupie dużej świecy :) Loves Me, Loves Me Not to nasze polskie "kocha, nie kocha" przy zrywaniu płatków stokrotki. Stąd też zapach ten jest kwiatowy, subtelny, z wyraźnie wyczuwalną nutą zapachową stokrotek. Bardzo przyjemny i nie intensywnie kwiatowy. Polecam każdemu!

Zakątek Rudej
(5/5)

Prawdziwy zapach świeżo zebranych stokrotek. Uwielbiam.

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Śliczny zapach stokrotek! Moc dobra, będę polować

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »