Midnight Jasmine (Sampler) Expand

Midnight Jasmine (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMMJ

Nowy

Sampler z serii Housewarmer o zapachu jaśminu.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Charakterystyczny zapach wczesnoletniego jaśminu jest tak intensywny, że niegdyś, przez nasze prababcie, uznawany był za silnie działający narkotyk! Dzisiaj już wiemy, że jaśmin nie tylko nie szkodzi, ale i pomaga w odprężeniu i relaksie. Otulona jego aromatem sypialnia zaprasza, pomaga w wyciszeniu i szybkim zaśnięciu. Takie same właściwości posiada biała świeca Midnight Jasmine, w której zatopione zostały esencjonalne kropelki jaśminowego olejku. Jaśmin o północy to romantyczna przechadzka po zasypiającym, letnim ogrodzie. To także najcudowniejsze preludium zapowiadające błogie spotkanie z Morfeuszem.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »