Midsummer's Night (Sampler) Expand

Midsummer's Night (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMMN

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach przypraw korzennych, piżma, paczuli, szałwi oraz mahoniowej wody kolońskiej.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Zaproszenie do letniego, tajemniczego lasu, w którym rządy sprawują fantastyczne elfy i duchy dowodzone przez psotnego Puka. Nietuzinkowa kompozycja zapachów, która swoją nazwą koresponduje z najsłynniejszą komedią Williama Szekspira to wielowątkowa fabuła rozgrywająca się gdzieś na granicy jawy i snu. Fascynującą historię tworzą ciepłe przyprawy korzenne, ciężkie piżmo, elementy wonnej, egzotycznej paczuli, wątki stworzone z kuszącej ziołową nutą szałwii i bardzo męskiej, zdecydowanej mahoniowej wody kolońskiej. Ciemna świeca Midsummer's Night to mocne uderzenie, które prowadzi wprost do świata czarodziejskich fantazji.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »