Joyful Spring (Sampler) Expand

Joyful Spring (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHJS

Nowy

Sampler z serii Simply Home o zapachu irysów.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Pachnąca zapowiedź wiosny i praktyczny sposób na to, aby uczucie, które towarzyszy nam w chwili, gdy śniegi i mrozy zastępuje słońce i przyjazny wiatr zatrzymać na dłużej. Joyful Spring to kompozycja pochodząca z serii Simply Home, czyli z linii produktów do aromaterapii dedykowanej wszystkim tym, którzy pięknymi nutami chcieliby otaczać się codziennie, a nie tylko od święta. W purpurowym, radosnym wosku samplera od Yankee Candle tańczą i wibrują nuty wiosennego irysa. Uzupełnia je zapach budzącej się do życia i cieszącej oko jasną zielenią łąki. Sympatyczna, wyjątkowo optymistyczna i paląca się przez około 15 godzin świeca zadziwia niezwykłą wszechstronnością – jej aromat jest intensywny, pobudzający i sprawnie eliminujący brzydkie zapachy. Energetyczny kolor, nienachalny kształt i przyjazna dla kieszeni cena sprawiają, że chce się ją palić bez przerwy!

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »