Sweet Pea (Sampler) Expand

Sweet Pea (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHSP

Nowy

Sampler z serii Simply Home o zapachu słodkiego groszku.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Co roku – gdy tylko śniegi stopnieją a słońce zadomowi się na niebie na dłużej niż na pięć chwil – właściciele balkonów i przydomowych rabatek staja do srogiej rywalizacji. Chodzi o to, aby w skrzynkach i ogrodach zasadzić jak najwięcej pięknych, pachnących kwiatów. Królują róże, pelargonie czy wielokolorowe petunie, a świat zaczyna przypominać dywan utkany z płatków. Na tle tej zajadłej konkurencji wybija się skromny zawodnik – niepozorny, ale pięknie pachnący groszek. To właśnie jego aromat najmocniej przyciąga i deklasuje – może bardziej urodziwych i zdecydowanie mocniej spektakularnych – rywali. Słodkie, hipnotyzujące, bardzo charakterystyczne nuty słodkiego groszku wibrują nie tylko na rabatkach, ale i w sercu samplera Sweet Pea – pochodzącej z linii Simply Home, cudownie niebieskiej, deklasującej rywali i zniewalająco wiosennej świecy od Yankee Candle.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »