Stony Cove (Sampler) Expand

Stony Cove (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHSTC

Nowy

Sampler z serii Simply Home łączący w sobie zapach egzotycznych kwiatów i nasyconej ozonem bryzy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Aromaterapeutyczny spacer po kamienistej plaży. Zjawiskowa alternatywa dla egzotycznych, masowo odwiedzanych przez głośnych turystów kurortów i szansa na to, by w bardziej kameralnych okolicznościach delektować się pięknem egzotycznej natury. Palący się przez kilkanaście godzin sampler Stony Cove to doprawiona świeżym, morskim, nasyconym ozonem powietrzem mieszanka olejków kwiatowych. Kompozycja jest pobudzająca, tonizująca, mocno energetyczna. Intensywny zapach przywodzi na myśl jasne, wczesne poranki i spędzane na zapomnianych, kamienistych wysepkach wakacje. Oaza spokoju zaklęta do postaci świecy z naturalnego wosku i praktyczny sposób na wypełnienie domu niesamowitą, oceaniczną świeżością.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »