Bermuda Beach (Sampler) Expand

Bermuda Beach (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHBB

Nowy

Sampler z serii Simply Home łączący w sobie zapach marakui, mango i papaji oraz nut kwiatowych i wanilii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Nierozerwalnie kojarzy się z błogimi wakacjami i przywodzi na myśl spacer po ciepłym piasku egzotycznej, muskanej delikatnie spienionymi falami plaży. Pochodzący z serii Simply Home, palący się przez około 15 godzin sampler Bermuda Beach to eksplozja aromaterapeutycznych wrażeń i zjawiskowy spektakl odbierany wszystkimi zmysłami. Ciepły płomień świecy otula szczelnie wnętrze, różowy kolor wosku – koi wzrok, a miks nut cytrusowych i kwiatowych doprawiony szczyptą prawdziwej wanilii zniewala zmysły i pozwala zapomnieć o codziennych problemach. Bardzo naturalny zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas, nie tracąc nic ze swojej wyjątkowej intensywności.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »