Moonlit Oceans (Sampler) Expand

Moonlit Oceans (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSHMO

Nowy

Sampler z serii Simply Home łączący w sobie zapach kokosa, trawy morskiej oraz kwiatów pomarańczy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Zestawienie świeżego kokosu, słodkich olejków wydobytych z serca kwiatu pomarańczy i orzeźwiającej trawy morskiej otulone słonym, morskim powietrzem pozwala na nowo odkryć magię wieczorów spędzanych w samym sercu dziewiczych tropików. Sampler Moonlit Oceans to aromaterapeutyczny, wieczorny spacer obfitujący w moc niezapomnianych wrażeń. Paląca się przez 15 godzin świeca uwalnia silne, kojarzące się z egzotyką nuty, które otulają domowe wnętrza i zamieniają je w prywatny raj. Naturalne olejki eteryczne koją zmysły, pomagają w zasypianiu i aktywują wyobraźnię, a przy okazji – przybliżają nas do wakacji, które w tym roku zapowiadają się bardzo aromatycznie!

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

SeriaSimply Home
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »