River Valley (Sampler) Expand

River Valley (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMRV

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach ekstraktów z bursztyna, liści dębu oraz szałwi.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Spacer nad brzegiem rzeki łagodzi zmysły, koi nerwy i skłania do refleksji. Umiarkowany nurt czystej wody, spotkanie z dziką roślinnością i zachodzącym słońcem – takim, niezwykle ujmującym, wieczornym krajobrazem zainspirowana została kompozycja River Valley. Naturalne ekstrakty z ciepłego bursztynu, liści dębu i powalającej ziołowymi akcentami szałwii doprawiono świeżym powietrzem i chłodzącą mgiełką z krystalicznej wody. Przechadzka przyrzeczną doliną to raj dla zmysłów i relaks, który doskonale oczyszcza zmęczone ciało i trapioną codziennymi problemami duszę.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »