Soft Blanket (Sampler) Expand

Soft Blanket (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSBL

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach cytrusów, wanili i ciepłego bursztynu.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Biały, miękki kocyk pachnący zaskakującą mieszanką aromatów. Rozgrzany bursztyn, ciepła, smakowita wanilia i orzeźwiające cytrusy – nasyconym takimi esencjami pledem należy się jak najszybciej okryć! Soft Blanket to biała, czysta kompozycja – kojarząca się ze świeżością i przytulnością. Zapach przypomina czasy niewinnego i pozbawionego trosk dzieciństwa, które upływało spokojnym, tylko sobie znanym rytmem. Miękki, jasny kocyk to synonim bezpieczeństwa, ciepła rodzinnego domu, opieki i tak potrzebnej świeżości. Soft Blanket to zaproszenie do relaksu i pomoc w powrocie do błogiego dzieciństwa.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Włosowe Inspiracje
(5/5)

Ten najbardziej rozchwytywany zapach od Yankee Candle urzekł mnie tak samo jak większość jego zwolenników. Jest to bardzo świeży, delikatny i rześki aromat, który nie jest nachalny, ale jednak w jakimś stopniu zdecydowany. Wyraźnie wyczuwalna jest w nim woń cytrusów, ale również wanilii. Te aromaty komponują się ze sobą wręcz idealnie! Zapach rozgrzanego bursztynu nie jest mi znany, ale z pewnością odgrywa swoją rolę w samplerze Soft Blanket. Ten wosk to zdecydowanie mój faworyt!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »