Sparkling Lemon (Sampler) Expand

Sparkling Lemon (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSL

Nowy

Sampler z serii Housewarmer o zapachu soczystej cytryny.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Świeża, dojrzała cytryna jest niezwykle orzeźwiająca. Z drugiej strony, podana w wersji sauté może być zbyt intensywna, za mocno agresywna i bezpośrednia. Dlatego, w świecy Sparkling Lemon połączono mocną, rześką, kwaśną cytrynę z nutami słodkich jagód. Tak dobrana kompozycja przedstawia cytrusy w zupełnie innym świetle, które – dzięki intensywnie żółtej świecy Sparkling Lemon – postrzegamy przez pryzmat bardzo energetycznej i zdrowej, ale i zaskakująco słodkiej, letniej delicji. Dlatego właśnie, ta wersja cytrynowej świecy to aromaterapeutyczny ideał przeznaczony dla osób uwielbiających cytrusową moc przełamaną słodyczą owoców jagodowych.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »