Sweet Strawberry (Sampler) Expand

Sweet Strawberry (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSST

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach pocukrzonej truskawki.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Dojrzała truskawka przykryta pierzynką słodkiego cukru to pokusa, której trudno się oprzeć. To także smakołyk, którym możemy delektować się zaledwie przez chwilę – jedynie w ciepłe i słoneczne miesiące roku. Intensywnie czerwony wosk świeczki Sweet Strawberry to w pełni naturalna esencja wyciśnięta z tych pysznych, sezonowych owoców. Mocno skondensowane olejki eteryczne pobudzają zmysły i przywodzą na myśl cudowne, błogie chwile wiosennego i letniego szaleństwa. Pozwalają też raczyć się pocukrzonymi truskawkami przez 365 dni w roku!

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(4/5)

Lekko chemiczne lecz wciąż ładne truskawki. Zapach rozmrożonych , posypanych obfitą ilością cukru truskawek. Moc mega, do palenia latem przy otartym oknie

Katarzyna P
(4/5)

Dość mocny zapach, jednak dla mnie nieco chemicznych niż świeżych truskawek.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »