Sandalwood Vanilla (Sampler) Expand

Sandalwood Vanilla (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMSW

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach drzewa sandałowego i wanili.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Egzotyczne drzewo sandałowe i słodka wanilia to aromaty od zawsze cenione. Sęk w tym, że do tej pory istniały samodzielnie. W białym, naturalnym wosku świecy Yankee Candle spotykają się w gorącym uścisku i tworzą miszmasz bardzo oryginalny, niepowtarzalny i niezaprzeczalnie piękny. Sandalwood Vanilla to pokusa dla zmysłów i propozycja idealna dla wszystkich osób, które cenią sobie nietuzinkowe zestawienia. To także nowa odsłona dobrze znanych aromatów, które – tańcząc w zgranej parze – tworzą wokół siebie aromat nakłaniający do oddania się błogiemu relaksowi.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »