Turquoise Sky (Sampler) Expand

Turquoise Sky (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMTS

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach świeżej bryzy, morskiej trawy oraz piżma.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Rajska plaża w kolejnej, tym razem niespokojnej odsłonie. Turquoise Sky to aromat ostatnich chwil przed burzą – zapach świeży i ożywczy, kompozycja sprawnie łącząca w sobie nuty bryzy, morskiej trawy i piżma. Całość kojarzy się z turkusowym niebem, którego niebiańską urodę przełamują piętrzące się bałwany niespokojnych, oceanicznych fal. Naturalny, pięknie niebieski wosk kryje w sobie wiele morskich opowieści i tajemnic, a przede wszystkim – już w chwilę po rozpaleniu knota – roztacza wokół aurę prawdziwej, letniej, zapowiadającej odświeżającą burzę bryzy.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »