Vanilla Lime (Sampler) Expand

Vanilla Lime (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMVL

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach wanilii oraz limonki.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Limetki – dodane do letnich deserów – to prawdziwa eksplozja cytrusowego smaku i doskonały sposób na ochłodę. Zwłaszcza, kiedy limetki przyjmują postać pysznego, właśnie przygotowanego i odpowiednio zmrożonego koktajlu, którego cierpki smak przełamany został odrobiną słodkiej, egzotycznej wanilii. Tak przedstawia się przepis na letni shake idealny! Taka też – limetkowa i waniliowa – jest baza Vanilla Lime, cudownie pachnącej, zbudowanej z żywego, zielonego, w pełni naturalnego wosku świecy, która rozbudza, pobudza, chłodzi i nadaje tak potrzebnej w upalne dni energii.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »