Wedding Day (Sampler) Expand

Wedding Day (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMWD

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach białych kwiatów wraz z lekko wyczuwalną nutą owoców.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Dzień ślubu jest pod każdym względem wyjątkowy. Atmosferę, godziny niepewności, oczekiwania i wielkiego szczęścia – to wszystko trudno jest opisać. Tak samo zresztą ciężko jest scharakteryzować słowami zapach świecy zainspirowanej zaślubinami. Lekki, kobiecy niewinny, uzależniający! Zbudowany z doskonale dobranych nut, składających się na elegancką mieszankę białych, gustownych kwiatów i ledwo wyczuwalnych, ale podkreślających charakter kompozycji owoców. Wedding Day to klasa sama w sobie i ogromna, aromaterapeutyczna moc zamknięta w niewinnym, jasnym, bardzo wyszukanym wosku.

Obejrzyj wideo

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »