Waikiki Melon (Sampler) Expand

Waikiki Melon (Sampler)

Yankee Candle Yankee Candle

YSAMWM

Nowy

Sampler z serii Housewarmer łączący w sobie zapach melona oraz pomarańczy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Wieńce z pachnących kwiatów, piękne dziewczyny tańczące Hula i wszędobylskie „Aloha” sprawnie zastępujące wszystkie, znane ludzkości formy powitania – tak przedstawia się idealna atmosfera wypoczynku. A kiedy dodamy do tego słońce, plażę, bezchmurne niebo i fale doskonale nadające się do surfowania – trafimy do raju! Żeby położyć się na leżaku i zanurzyć w życiu Honolulu nie trzeba już rezerwować biletów i brać urlopu na żądanie. Wystarczy zapalić inspirowaną najbardziej znaną, hawajską plażą świecę i zatopić się w błogim relaksie. Bo Waikiki Melon to miks słońca, ciepłego piasku i bardzo soczystych owoców – melonów doprawionych nutką słodkiej pomarańczy.

O samplerach...

Drobne samplery, czyli niewielkie świeczki bez szklanych kloszy, to świetny sposób na to, żeby zacząć swoją przygodę z aromaterapią w domowym wydaniu i w ekonomiczny sposób wypróbować kulowe nuty zapachowe Yankee Candle. Sampler Yankee Candle – tak jak inne, pachnące propozycje tej marki – zbudowany jest z jedynie naturalnych, wysokojakościowych i bezpiecznych dla zdrowia składników: prawdziwego wosku, mocnych esencji i ręcznie prostowanego knota. Świeca pali się przez 15 godzin, doskonale współgra z dekoracyjnymi świecznikami czy innymi akcesoriami Yankee Candle, a ulatniający się z niej zapach jest wyczuwalny przez naprawdę długi czas.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość5 cm
Pojemność49 g
Wydajność zapachudo 15 godzin
TypSampler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »