Sól do kąpieli. Tonizująca 450 ml (Planeta Organica) Expand

Sól do kąpieli. Tonizująca 450 ml (Planeta Organica)

Planeta Organica Planeta Organica

MM21

Nowy

Tonizująca sól do kąpieli z serii Morze Martwe marki Planeta Organica

Naturalna sól do kąpieli o właściwościach tonizujących. Delikatnie oczyszcza, odżywia i nawilża skórę oraz pomaga w zwalczaniu pierwszych zmarszczek. Kąpiel w naturalnej soli z Morza Martwego to nie tylko zabieg pielęgnujący, ale również leczniczy. Zwalcza ból mięśni i kręgosłupa, pomaga w wyciszeniu umysłu, zwalcza skutki stresu, leczy schorzenia dermatologiczne. Działa przeciwutleniająco, przeciwzapalnie i tonizująco. Przynosi uczucie świeżości i naturalnej harmonii ciała i umysłu.

Składniki (INCI):

Maris Salt (sól z Morza Martwego), Silica, Milk Powder, (mleko w proszku) Superfine Pearl Powder (proszek perłowy), Organic Argania Spinosa Extract (organiczny ekstrakt arganowy); Parfum.

Pojemność450 ml
DziałanieTonizujące

Planeta Organica to wyjątkowa marka rosyjskich kosmetyków organicznych. Jej unikalność tkwi w tym, że firma nie tylko produkuje kosmetyki naturalne, ale również prowadzi aktywne poszukiwania wysokiej jakości składników, które mają właściwości lecznicze, są naturalne i bezpieczne dla zdrowia człowieka. Każdy, nowo wynaleziony składnik trafia wprost do kosmetykow Planeta Organic.


Planeta Organic - bezpiecznie, skutecznie, naturalnie


Naturalne


Kosmetyki marki Planeta Organic mogły przypisać sobie miano produktów naturalnych z kilku względów. Przede wszystkim nie zawierają SLS, parabenów, substancji ropopochodnych i modyfikowanych genetycznie. Dzięki temu zdobyły wartościowe certyfikaty m.in. ICEA, COSMOS ORGANIC, ECOCERT.


Pracownicy marki Planeta Organic osobiście odwiedzają najlepsze ekologiczne plantacje, które są rozsiane po ponad 20-tu krajach. Wybierają z nich precyzyjnie wyselekcjonowane i najlepsze składniki organiczne o bioczynnych właściwościach, które umożliwiają wynalezienie unikatowych formuł kosmetycznych.


Bezpieczne


Produkty marki Planeta Organic spełniły wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne standardy jakości. Posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, które zostały wydane przez organizacje międzynarodowe. Substancje czynne zawarte w kosmetykach, naturalnie stymulują organizm do poprawy stanu skóry i włosów oraz wpływają na utrzymanie biologicznej warstwy ochronnej.


Skuteczne


Niezwykła skuteczność preparatów związana jest z zastosowaniem nowych, naturalnych składników aktywnych oraz z używaniem w procesie produkcyjnym wyłącznie naturalnych i unikalnych receptur. Szerokie grono wykwalifikowanych specjalistów i technologów współpracujących z marką, kontroluje proces produkcyjny i bezpośrednio wpływa na wzrost skuteczności preparatów.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »