A Child's Wish (Średni słoik) Expand

A Child's Wish (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSACW

Nowy

Średni słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: delikatna i ciepła kwiatowa bryza, górska lilia oraz bursztyn.

Więcej szczegółów

O zapachu

W gronie największym miłośników zapachów od Yankee Candle uchodzi za kultowy, niepowtarzalny, na trwale pozostający w pamięci. Zgodnie z intencją jego twórców – przywodzi na myśl pięknie zieloną, pokrytą drobnymi, jasnymi kwiatami łąkę. Kojarzy się z latem, napawa pozytywną energią i kusi wyjątkową świeżością. Tak pachnie Dziecięce Marzenie – wspomnienie idealnych wakacji i sentymentalny obrazek, który pojawia się przed oczami na myśl o błogim relaksie. Akordy świeżych kwiatów mieszają się tu z nutami trawy i świeżego, delikatnie muskającego twarz powietrza. Zielony wosk średniego słoja nawet przez 90 godzin czaruje naturalistycznym, intensywnym aromatem, który – wypełniając wszystkie kąty sypialni czy salonu – wprawia nas w wyjątkowo miły, nasycony dziecięcymi marzeniami nastrój.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Zapach łączy w sobie aromat polnych kwiatów. Ja oprócz kwiatów czuje w nim także nutkę owoców. Jest bardzo świeży, delikatny i spokojny. Spodoba się osobom lubiącym owocowe i kwiatowe aromaty. Mi osobiście kojarzy się z latem więc warto zapalić go w zimowy wieczór aby choć na chwilę przenieść się na łąkę pełną kwiatów. Ma w sobie coś delikatnego i urzekającego. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Agata Duziak A Child's Wish to jeden z moich ulubionych. Trudno sprecyzować jego zapach. Jest słodki, ale wyczuwam w nim także coś kwaśnego, orzeźwiającego. Całość tworzy intensywną, lecz nienachalną woń, która zdobi wszystkie pomieszczenia naszego mieszkania. Nie wymyśliłabym lepszej nazwy dla tego aromatu, niż rozczulające, wspomniane wyżej: "a child's wish". Z czym kojarzy Wam się "dziecięce marzenie"? Może z beztroską, bezpieczeństwem, zabawą?:) Jeśli tak, to na pewno potraficie wyobrazić sobie słodycz i niezwykłość tego wosku. // Agata Duziak (fragranceofbeauty.blogspot.com)

Agata Bielecka A Child's Wish to nazwa dobrana wprost idealnie do aromatu, który wyczuwalny jest po zapaleniu. Czuję łąkę, mieszankę polnych kwiatów, która kojarzy mi się z dzieciństwem na wsi i beztroską. Słodki, bardzo relaksujący i także wyczuwalny w całym domu. Cudo! // Agata Bielecka (agatabielecka.pl)

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »