Black Cherry (Średni słoik) Expand

Black Cherry (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSBC

Nowy

Średni słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: czereśnia.

Więcej szczegółów

O zapachu

Cudownie skondensowany, bardzo tematyczny i nasycony pozytywnymi skojarzeniami. Uwielbiają go zarówno panie, jak i panowie. Słodki, delikatny i wakacyjny zapach dojrzałej wisienki uwodzi i na długo pozostaje w pamięci. O jego intensywności można przekonać się już w kilka chwil po zapaleniu knota. Średni słój Black Cherry wypuszcza ze swojego woskowego serca aromatyczną, owocową torpedę, która doskonale tonizuje, poprawia nastrój i sprawia, że – zamiast o codziennych problemach – zaczynamy myśleć o zbliżających się wakacjach i odliczać dni do upragnionego urlopu. Jeden, średni słoik wystarcza na 90 godzin palenia. Wypełnione ciemnym, czerwonym, naturalnym woskiem naczynko pięknie prezentuje się na półce, a zaklęty w jego wnętrzu, mocno owocowy aromat pozwala przetrwać nawet największą niepogodę.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska I tak oto znalazłam mój drugi ukochany zapach Yankee Candle. Black Cherry jest genialny! To zapach czereśni. Jest intensywny i kojarzy mi się trochę z taką gumą balonową. Uwielbiam czereśnie więc to na pewno potęguje emocje związane z zapachem. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że ten aromat jest jednym z najlepszych, które testowałam dotychczas. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Agata Duziak Czy jest tu ktoś, kto nie lubi czereśni? Przysięgam - nie znam nikogo takiego. Ja mogłabym jeść te owoce na okrągło, bo poza tym, że są smaczne, cieszą moje oczy. Będąc dzieckiem chciałam mieć czereśniowe drzewko w swoim ogrodzie. Teraz, gdy już się takiego doczekałam, mogę delektować się czereśniami z "własnego chowu". :) Niestety tylko raz w roku. Aby jednak przypomnieć sobie smak, zapach i wygląd moich okrągłych koleżanek w inne pory roku, zapalam wosk Yankee Candle i gotowe. Ta mała tarteletka w 100% oddaje cudowny aromat tych ciemnych owoców i przywołuje letnie, ciepłe południa spędzone na drabinie pod gałęziami mojego drzewka. Jej zapach jest prawdziwy i bardzo apetyczny. // Agata Duziak (fragranceofbeauty.blogspot.com)

Patrycja Strzałkowska Tego zapachu długo opisywać nie trzeba gdyż nazwa mówi sama za siebie. Na pewno zapach jest bardzo i to bardzo intensywny, a są to słodkie i dojrzałe czereśnie. Pyszności! // Patrycja Strzałkowska (pasjapiekna.com)

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »