Fireside Treats (Średni słoik) Expand

Garden Sweet Pea (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSGSP

Nowy

Średni słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: groszek pachnący, gruszka, brzoskwinia, frezja oraz drzewo różane.

Więcej szczegółów

O zapachu

Bez pamięci zakochają się w nim miłośnicy kwiatów. Garden Sweet Pea polubią też fani owocowych, energetyzujących i bardzo optymistycznych nut. Ta wyjątkowo pozytywna, wesoła i idealnie zgrana kompozycja od Yankee Candle łączy w sobie wszystko to, co w naturze lubimy najbardziej, zamieniając akordy słodkiego groszku, gruszki, frezji, brzoskwini i drzewa różanego w aromat podobny do tego, który towarzyszy nam podczas letnich, wieczornych spacerów lub ogrodowych spotkań z przyjaciółmi. Niebieski, świeży i w pełni naturalny wosk roztapia się przez 90 godzin, uwalniając ze swojego wnętrza moc aromaterapeutycznych wrażeń. Wesoła, słodka, bardzo realistyczna propozycja sprawdzi się zarówno podczas jesiennej pluchy, jak i w środku słonecznego maja. Bo czy kwiatowo-owocowe odświeżenie może się znudzić?

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Zapach kwiatów słodkiego groszku. Rozpalając ten wosk nie byłam do niego przekonana, jednak po chwili aromat mile mnie zaskoczył. Jest przyjemny, delikatny i trochę słodki. Idealny do salonu czy sypialni. Aromat kojarzy mi się trochę z takim beztroskim dzieciństwem i marzeniami. Jest to delikatny, kwiatowy zapach. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Siulka Uwielbiam zapach groszku pachnącego! To kolejny - po bzie, zapach mojego dzieciństwa. Jeżeli dorzucić do tego gruszki i frezje, to jest to po prostu odzwierciedlenie zapachów, które pamiętam z czasów kiedy jeszcze nie sięgałam głową ponad stół :D. Ten wosk z pewnością będzie jednym z moich ulubieńców, szczególnie wczesnym latem! // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Agnieszka Bil-Jabłońska Zapach dzieciństwa, radości, beztroskiej zabawy. Czy to aby woń pachnącego groszku czy koktajl melona i polnych kwiatów? Nie wiem ale czuję się uwiedziona. // Agnieszka Bil-Jabłońska (agowepetitki.blogspot.com)

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »