Fireside Treats (Średni słoik) Expand

Honey Blossom (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSHB

Nowy

Średni słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: słodki miód, żywiczne drewno, piżm oraz frezja.

Więcej szczegółów

O zapachu

Wybór ulubionego zapachu Yankee Candle przypomina poszukiwania najlepszych, jedynych perfum – takich, które nigdy się nie znudzą, zawsze będą korespondować z naszym samopoczuciem i charakterem. Kreatorzy aromatów podpowiadają, że wędrówkę za tym najlepszym aromatem warto rozpocząć od określenia, jakie zapachy podobają nam się najbardziej. Wybór pada – zwykle – na nuty kwiatowe lub owocowe, a więc na te najmocniej klasyczne, wyrafinowane i naturalne. To właśnie z ich udziałem powstają najbardziej kultowe wody kolońskie i pachnące mgiełki. I to akordami kwiatów i owoców posługiwali się twórcy kompozycji Honey Blossom, w której współgrają akordy mieszanki kwiatowej, eleganckiego piżma, frezji, miodu owocowego i aromatycznego, egzotycznego drewna. Miodowe Kwiecie to propozycja złożona, wielowątkowa, zastanawiająca i na długo zapadająca w pamięć. To także zapach, który odkrywa się etapami, do którego się dojrzewa i którym – ostatecznie – otula się zmysły na stałe tak, jak otula się ciało ulubionymi perfumami.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Połączenie miodu żywicznego, drewna, piżmu i frezji niestety nie uwiodło mnie. Zapach jest znośny ale nie powala. Jest intensywny, kwiatowy, minimalnie słodki jednak ja czuję głównie "mokre drewno" tak jak w przypadku np. River Valley co kompletnie do mnie nie przemawia. Jeżeli ktoś lubi kwiatowe klimaty i zapach drewna/liści dębu to na pewno wosk przypadnie mu do gustu. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Siulka Intensywny, kwiatowo-perfumowy zapach, który trafia w mój gust, bo gdzieś tam głęboko ukrywa w sobie nutę przypominającą mi perfumy Cacharel Scarlett, które bardzo lubię. Ogólnie podobają mi się kwiatowe i perfumowe kompozycje w wykonaniu Yankee Candle, więc można było się spodziewać, że również Honey Blossom przypadnie mojemu noskowi do gustu. Zapach jest dość intensywny, więc warto podzielić go nawet na 4 części, bo u osób bardziej wrażliwych na zapachy może spowodować ból głowy. Dla mnie - jeden z fajniejszych kwiatowych wosków od YC. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Agata Bielecka Honey Blossom rozkochał mnie w sobie na amen. Słodycz wymieszana z luksusowymi, damskimi perfumami. Wyczuwam tu frezję i piżmo. Cudowny, otulający, bardzo w moim stylu. Pachnie naprawdę bardzo intensywnie, czuć go w całym domu. Na pewno kupię go ponownie bo jest absolutnie fantastyczny. // Agata Bielecka (agatabielecka.pl)

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Piękny, słodki i kwiatowy zapach o dobrej mocy.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »