Lovely Kiku (Średni słoik) Expand

Loves Me Loves Me Not (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSLMLMN

Nowy

Średni słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: stokrotka.

Więcej szczegółów

O zapachu

Oto najlepszy przykład na to, że z miłością nie wolno igrać! I dowód, że nawet z pozoru niewinna, dziecięca zabawa w „kocha, nie kocha” może zamienić się w długoletni, przepełniony namiętnością związek! Bo z kompozycją „Loves Me, Loves Me Not” nie ma żartów! Biały, muślinowy, na pierwszy rzut oka niegroźny wosk średniej świecy to prawdziwa bomba aromaterapeutyczna, która – od pierwszego zapalenia knota – rozkochuje w sobie bez pamięci. To nie jest gra w zapachową, rosyjską ruletkę, ani losowanie miłosnego totolotka! Tutaj nie ma alternatywy, ani nawet cienia szansy, że ze spotkania z propozycją od Yankee Candle wyjdziemy w nienaruszonym stanie. Zapach polnej, uwodzącej białymi płatkami i bardzo kobiecej stokrotki zdecydowanie rozpali serce i na długo stanie się jedynym obiektem naszych westchnień.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Stokrotka - tylko ten zapach czuje po rozpaleniu wosku. Jest mocno kwiatowy ale świeży i nie duszący. Ten aromat poleciłabym na wiosnę, kiedy wszystko budzi się do życia. Głównie dla osób lubiących kwiatowe zapachy. Idealny do salonu, sypialni czy łazienki! :) // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Ania Loves Me Loves Me Not pachnie łąką w środku lata. Myślę, że każda z nas odrywała kiedyś płatki stokrotki i wyliczała w myślach "Kocha, nie kocha, kocha, nie kocha...kocha! ;-)". Ta tarteletka przywodzi na myśl właśnie takie chwile. // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Siulka Stokrotka na opakowaniu tego wosku nie znalazła się przypadkiem, ponieważ zapach ten zdecydowanie kojarzy się z nagrzaną słońcem łąką pełną tych ślicznych kwiatuszków. Bardzo prawdziwa i udana kompozycja, która idealnie oddaje zielony, świeży zapach stokrotek i ich łodyżek po zerwaniu. Kojarzy mi się z pleceniem wianków ze stokrotek w dzieciństwie. Śliczny, świeży zapach - bardzo go polubiłam :) // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »