Midsummer's Night (Średni słoik) Expand

November Rain (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSNR

Nowy

Średni słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: drzewo cedrowe, szałwia, cytrusy oraz bursztyn.

Więcej szczegółów

O zapachu

Może i późna jesień jest ponura, depresyjna i odstraszająca. Może i za oknem króluje wtedy szarość, burość i przenikliwa plucha wymieszana z pierwszymi przymrozkami. Mimo wszystko – listopad ma kilka zalet. I nie chodzi tu tylko o możliwość podziwiania jego przemarszu z perspektywy wygodnej, usadowionej w centrum ciepłego salonu kanapy! Jednym, być może największym pozytywem późnej jesieni jest cudownie oczyszczające, nawilżone deszczem powietrze – świeże, pachnące ozonem, bardzo odżywcze. To właśnie ono stało się inspiracją do stworzenia niebanalnej kompozycji zapachowej, która – na przekór panującej za oknem aurze – napawa optymizmem i pobudza do życia. Główne role w November Rain grają krople listopadowego deszczu i nuty ciepłego, pachnącego nieco drewnem bursztynu. Niebieski, nasycony wosk skrywa w sobie też magię przygasających już liści i urok jesiennego nastroju. Bo listopada można nie lubić, ale czasami warto przyznać się do tego, że plucha pomieszana z pierwszymi przymrozkami ma swój niesamowity, kuszący niezwykłym aromatem klimat.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Natalia Mocha Bardzo orzeźwiający i męski zapach, przez swoją intensywność nadający się idealnie do łazienki. Zapach jest bardzo świeży, lekki, ale tak jak wspomniałam - bardzo intensywny. Nazwa myślę, że bardzo adekwatna. November Rain, np w postaci świecy, śmiało można podarować mężczyźnie w prezencie :) // Natalia Mocha (fashionfromsh.blogspot.com)

Natalia Wesołek November Rain to zapach, który pokochałam. Pachnie on chłodnym powietrzem oraz deszczem. Przypomina mi spacer w jesienną pogodę po parku. Przede wszystkim jest świeży, intensywny ale nieduszący. Aromat utrzymuje się długo w pomieszczeniu. Zapach przypomina męskie perfumy, wyczuwam w nim także cytryny. Jest to jeden z moich ulubionych wosków. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Siulka Bezkonkurencyjny faworyt wśród wosków z całej kolekcji Q3 2013. Piękny, głęboki zapach, który rzeczywiście przywodzi na myśl przechadzanie się pod parasolem po moknącym od deszczu parku, złote liście ukraszone kroplami, delikatną mgłę unoszącą się nad ziemią... Zaliczam go do grupy zapachów, które lubię nazywać "męskimi" - posiadają one bardzo charakterystyczne nuty, które kojarzę właśnie z męskimi perfumami. November Rain jest moim dotychczasowym jesiennym ulubieńcem - ma mocną pozycję lidera. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »